четвер, 1 листопада 2018 р.

Канікули з користю!

         Ось і настали канікули. не треба ходити до школи, робити уроки, взагалі можна проводити час на свй розсуд. На вулиці тепла осінь тому ми вирішили насолодитися осіннім теплом і чарівністю і відвідали Академію пізнання та розвитку «Робологікум» , де ми поринули у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідалися про найцікавіші винаходи людства та перевірили на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки. Відвідавши академію та музей ми побачили, що навчання може бути веселим та цікавим. Ми відвідали десять кафедр:музична, архітектури та дизайну, світло-оптична, фізико-хімічна, військова, медична, дронотехніки, робототехніки, геймінгу, історії технічного прогресу, фізики та механіки.


 

середа, 31 жовтня 2018 р.

День іменинника!
     Перед початком осінніх канікул ми з учнями 5-В класу відзначили день літнього та осіннього іменинника.  Перед проведенням свята ми з учнями провели певні дослідження і вияснили, що у нас 16 іменинників: 15 учнів і 1 класний керівник. 10 з них  хлопчики. Ними є: Дмитро, два Іллі, Денис, Артем, Стас, Віталік, Ярослав, Діма та Олежик. 5 іменинників дівчатка, а саме: Вероніка, Вікуся, Карина, Даша, і Саша.
       Цікавим було те, що ми одночасно самі були іменинниками та самі ж собі організовували свято. Я, як класний керівник, запропонувала учням ідею, вони підтримали її, ми разом склали сценарій, вибрали ведучих, підготували різноманітні конкурси, прикрасили класі звичайно запросили батьків, самі порозважалися, провели свято, закінчили його частуванням і дискотекою.
       Ми зібрались вшанувати любих іменинників, адже цього року кожен з моїх вихованців ступив на новий цікавий і загадковий поріг у наступний рік свого життя.З приходом дитини в цей світ, батьки наділяють її іменем ангела-охоронця чи то на честь батька, дідуся, бабусі. Чому? Саме з цієї причині, що дитина наслідуватиме долю тої людини, на честь якої була названа. А за характером, звісно, всі діти різни. А чому? Бо народилися під різними знаками зодіаку.
Ведучі познайомили всіх присутніх з характеристикою кожного із знаків зодіаку, їхніми особливими рисами характеру, яку професію вони обирають у майбутньому. Спочатку вітали літніх, потім осінніх іменинників.
         Кожна група іменників виконувала кумедні завдання: гра «3, 13, 30», яка перевірила їхню увагу і швидкість реакції, «Збери подарунки», "Подаруй букет", "Ерудит" де кожен з учасників показав свої можливості, спритність,креативність і оригінальність.  
           А на закінчення ми влаштували дискотеку і частування і подарували всім-всім букет з уявних квітів, які називав кожен присутній.
        Гарне вийшло свято. Воно подарувало всім гарний настрій та нестримні емоції. Дякую всім учням за їхню активність, ініціативність, допомогу, батькам – за фінансову підтримку, солодкий стіл і підтримку!!!

 
 

 



 

 

 

 

 





     

 
 


 

 




вівторок, 30 жовтня 2018 р.


Основні вимоги до учнівських робіт
ВИМОГИ 
щодо написання, оформлення та представлення
учнівських науково-дослідницьких робіт
І. Загальні положення
1. На Конкурс подаються науково-дослідницькі роботи (далі - роботи) проблемно-пошукового характеру, які відповідають віковим інтересам та пізнавальним можливостям учасників Конкурсу, свідчать про їх обізнаність із сучасним станом галузі дослідження, опанування ними методики проведення експерименту.
Тематика має відповідати напрямам наукових секцій наукових відділень Малої академії наук України.
2. Робота має ґрунтуватись на певних науковій та експериментальній базах, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошукової роботи; результати їх обробки, аналізу та узагальнення; посилання на відповідні наукові джерела; відображати власну позицію дослідника.
У роботі мають бути чітко визначені: мета, об’єкт і предмет дослідження, завдання, методика дослідження, відмінність та перевага запропонованих підходів і результатів.
Зміст і результати досліджень викладаються стисло, логічно, грамотно та аргументовано, без загальних слів, міркувань, бездоказових тверджень, тавтології.
Назва роботи має бути стислою та відповідати суті наукової проблеми (завдання), що вирішується.

неділя, 21 жовтня 2018 р.


 Понад 2400 років тому Конфуцій сказав:
"Те, що я чую, я забуваю.Те, що я бачу, я пам'ятаю.Те, що я роблю, я розумію...

Дослідження впливу різних біологічних каталізаторів на швидкість хімічної реакції при виконанні практичної роботи  "Добування кисню з гідроген пероксиду"
  

   

  
 Те, що зроблено власними руками запамятається надовго.


Я знову класний керівник!

        Четвертий клас ... підсумкові контрольні , ДПА, а далі безтурботне літо. Та чи настільки безтурботне... Стільки змін попереду.У першої вчительки , яка стала за ці чотири роки такою рідною, будуть нові учні - маленькі першачки. А  у п"ятому класі все по новому: новий класний керівник, нові вчителі, можливо нові однокласники.
        Наше знайомство розпочалося з спільного походу в зоопарк.

 

Далі були наші спільні будні в пришкільному таборі "Росичка"

І ось настав новий навчальний рік

Чи проста наука хімія?
         Над цим питанням  задумався малий дослідник і спробував виділити ДНК з банану та ківі.
Ось що з цього вийшло